O NÁS


 

David Allen

David Allen, tvůrce GTD metodologie a autor mezinárodního bestselleru Getting Things Done, je vedoucí světovou autoritou v oblasti osobní a organizační produktivity.

Je také zakladatelem a klíčovým členem mezinárodní vzdělávací společnosti David Allen Company, která je považována za zlatý standard v oblasti školení a koučinku produktivity. David Allen Company poskytuje certifikovaná GTD školení a konzultace, které vycházejí z více než 30ti let zkušeností s aplikací metody GTD v praxi firem po celém světě.

David Allen Company je globální tréninkovou a koučinkovou společností, která je prostřednictvím jejích exkluzivních certifikovaných partnerů aktivní téměř ve všech zemích světa. Certifikovaným partnerem pro Slovensko a Českou republiku je naše společnost Productivity Partners, s.r.o.

Marek Kogan

Jsem certifikovaný GTD trenér a vedu společnost Productivity Partners, která je výhradním poskytovatelem certifikovaných tréninků a konzultací metodiky GTD pro Slovenskou a Českou republiku.

Mým úkolem trenéra a konzultanta v oblasti produktivity je podporovat jednotlivce a firmy v dosahování lepších výsledků a pomáhat jim zvládat jejich úkoly a povinnosti efektivněji a s menším stresem.

S metodou GTD jsem se poprvé setkal asi před 7 lety, když jsem pracoval jako manažer útvaru akvizic korporátních zákazníků ve společnosti T-Mobile a hledal jsem cestu, jak být co nejproduktivnější a zároveň si zachovat čistou mysl a strategický nadhled. Od té doby se GTD stalo nedílnou součástí mých dní a pomáhá mi s větší lehkostí zvládat každodenní výzvy pracovního i soukromého života.

V případě vašeho zájmu si s vámi rád popovídám o tom, jak může GTD i vám a vaší firmě pomoci k vyšší produktivitě, snížení stresu a v konečném důsledku k vyšší celkové spokojenosti.

Email: marek.kogan@gtd.sk  |  Tel.: +421 903 600 337

Marek Kogan Getting Things Done

Jaroslav Sedlák

V Productivity Partners pracuji jako Business Developer a  jsem taky certifikovaný GTD trenér.

Od začátku mé kariéry bylo zaměření mé práce propojeno s IT a lidma. Po dobu své dosavadní, více než 20-ti leté kariéry, jsem zastával pozice IT manažéra, interního konzultanta pro ekonomický software, konzultanta dodavatele manažérského informačního systému, projektového manažéra a manažéra konzultačního tímu v nadnárodní korporaci.

S GTD metodou jsem se seznámil před pár lety. Jako první mě okamžitě zaujal její název – Getting Things Done – v mém chápaní věci realizovat a dokončovat. Po následném detailním prozkoumání a zejména její aplikaci jsem však získal mnohem víc. GTD metoda mi pomohla získat přehled a orientaci v tom co dělám a hlavně v tom, co nedělám. Umožnila mi posunout se z role hasiče akutních situací do aktivní realizace mých cílů napříč osobním i pracovním životem.

Předávání poznatků jiným pro mně znamená další rozšiřování mých vlastních vědomostí a odborný růst. S velkou radostí se proto podělím o své zkušenosti a znalosti i s vámi a s potěšením budu svědkem a spolutvůrcem vaší cesty k produktivnímu a smysluplnému životu.

Email: jaroslav.sedlak@gtd.sk  |  Tel.: +421 915 495 909

Jaro Sedlak Getting Things Done

Jozef Garaj

V dnešní informační době víte nejlépe lidem pomoci tím, že jim pomůžete získat nadhled a kontrolu nad životem, klidnou a soustředěnou mysl, koncentraci, pořádek v celém informačním přetlaku ... Toto vše jim může kromě vysoké produktivity bez stresu dát strategický nadhled, možnost "být tady a teď ", ať už je to čas s rodinou, věnování se zálibám, práci.
 
Tyto myšlenky, ale i mnohé další předcházely tomu, abych po sedmi letech v automobilovém průmyslu a téměř 9ti letech v Telco a IT byznysu skočil do oblasti vzdělávání a osobní produktivity.
 
Mně před pár lety několikaměsíční cestování po Asii pomohlo znovu nakouknout do stavu bez stresu, tlaku, soustředěné mysli, klidného nadhledu. Návrat mě zase přinutil hledat způsob, jak si to všechno udržet i v naší moderní uspěchané době.
Zkusil jsem opravdu mnoho metod, ale až GTD mi doneslo komplexní řešení, jaké jsem očekával a potřeboval. Proto jednotlivé prvky GTD postupně implementuji do svého života a vytvářím z nich návyky (snažím se to učit i své kamarády a blízké), co můj život skutečně výrazně změnilo a mění k lepšímu každým dnem.
 
To je jedna z hlavních motivací, proč chci GTD dostat k co největšímu počtu lidí. Odměnou je také pocit, že dělám něco, co má skutečný smysl.
 
Email: jozef.garaj@gtd.sk  |  Tel.: 0903 500 233
Jozef Garaj Getting Things Done