O NÁS


 

David Allen

David Allen, tvůrce GTD metodologie a autor mezinárodního bestselleru Getting Things Done, je vedoucí světovou autoritou v oblasti osobní a organizační produktivity.

Je také zakladatelem a klíčovým členem mezinárodní vzdělávací společnosti David Allen Company, která je považována za zlatý standard v oblasti školení a koučinku produktivity. David Allen Company poskytuje certifikovaná GTD školení a konzultace, které vycházejí z více než 30ti let zkušeností s aplikací metody GTD v praxi firem po celém světě.

David Allen Company je globální tréninkovou a koučinkovou společností, která je prostřednictvím jejích exkluzivních certifikovaných partnerů aktivní téměř ve všech zemích světa. Certifikovaným partnerem pro Slovensko a Českou republiku je naše společnost Productivity Partners, s.r.o.

Marek Kogan

Jsem certifikovaný GTD trenér a vedu společnost Productivity Partners, která je výhradním poskytovatelem certifikovaných tréninků a konzultací metodiky GTD pro Slovenskou a Českou republiku.

Mým úkolem trenéra a konzultanta v oblasti produktivity je podporovat jednotlivce a firmy v dosahování lepších výsledků a pomáhat jim zvládat jejich úkoly a povinnosti efektivněji a s menším stresem.

S metodou GTD jsem se poprvé setkal asi před 7 lety, když jsem pracoval jako manažer útvaru akvizic korporátních zákazníků ve společnosti T-Mobile a hledal jsem cestu, jak být co nejproduktivnější a zároveň si zachovat čistou mysl a strategický nadhled. Od té doby se GTD stalo nedílnou součástí mých dní a pomáhá mi s větší lehkostí zvládat každodenní výzvy pracovního i soukromého života.

V případě vašeho zájmu si s vámi rád popovídám o tom, jak může GTD i vám a vaší firmě pomoci k vyšší produktivitě, snížení stresu a v konečném důsledku k vyšší celkové spokojenosti.

Email: marek.kogan@gtd.sk  |  Tel.: +421 903 600 337

Jaroslav Sedlák

V Productivity Partners pracuji jako Business Developer a  jsem taky certifikovaný GTD trenér.

Od začátku mé kariéry bylo zaměření mé práce propojeno s IT a lidma. Po dobu své dosavadní, více než 20-ti leté kariéry, jsem zastával pozice IT manažéra, interního konzultanta pro ekonomický software, konzultanta dodavatele manažérského informačního systému, projektového manažéra a manažéra konzultačního tímu v nadnárodní korporaci.

S GTD metodou jsem se seznámil před pár lety. Jako první mě okamžitě zaujal její název – Getting Things Done – v mém chápaní věci realizovat a dokončovat. Po následném detailním prozkoumání a zejména její aplikaci jsem však získal mnohem víc. GTD metoda mi pomohla získat přehled a orientaci v tom co dělám a hlavně v tom, co nedělám. Umožnila mi posunout se z role hasiče akutních situací do aktivní realizace mých cílů napříč osobním i pracovním životem.

Předávání poznatků jiným pro mně znamená další rozšiřování mých vlastních vědomostí a odborný růst. S velkou radostí se proto podělím o své zkušenosti a znalosti i s vámi a s potěšením budu svědkem a spolutvůrcem vaší cesty k produktivnímu a smysluplnému životu.

Email: jaroslav.sedlak@gtd.sk  |  Tel.: +421 915 495 909